MONSTRANCJA FATIMSKA

niedziela, 03-07-2022

Peregrynacja Monstrancji Fatimskiej w naszej parafii

W dniach 16-18 lipca do naszej parafii przybędzie Fatimska Monstrancja „Pokoju i Pojednania". Jest to dar narodu Polskiego dla sanktuarium w Fatimie na stulecie objawień Matki Bożej. Wykonana w Gdańsku monstrancja fatimska przedstawia Maryję jako Niewiastę obleczoną w słońce, w jej sercu umieszczany jest Najświętszy Sakrament. Symbolikę monstrancji podkreślają fragmenty 12 meteorytów, rozmieszczone w aureoli oraz fragment skały księżycowej, wtopiony pod stopami Maryi. Każdy z tych elementów posiada certyfikat NASA.

Już dziś zapraszamy na adoracje. Adoracja w tych dniach od 16.00 do 19.00

Deon