Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało

sobota, 11-06-2022


Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało – w najbliższy czwartek 16 czerwca 2022r. przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 9.30 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy ulicami: J. Michonia, Ofiar Grudnia, Tenisową, J. Kielasa, Olimpijską, Łuczniczą i Wielkopolską. Po procesji zostanie odprawiona druga Masza św. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Zapraszamy do udziału w procesji wszystkie dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. w strojach komunijnych. Prosimy o przygotowanie 4 ołtarzy, baldachimu i chorągwi oraz o udekorowanie okien.
Dziewczynki, które chcą sypać kwiatki zapraszamy na próbę w poniedziałek i środę o godz. 18.00 Z racji oktawy w piątek nie ma postu

Gość Niedzielny
Deon
Modlitwa w drodze

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM